Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Exper Action

  Zorlu Görevlere Hazır

  Güçlü bir bilgisayar ve başarılı grafik deneyimini istiyorsanız Exper Action ailesinde performans ihtiyacınıza uygun farklı ürünleri bulabilirsiniz. En zorlu görevleriniz için yüksek performans elde edebilir, farklı hizmet ve donanım özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

  Üst düzey performansın yanı sıra yeni ve geliştirilmiş özellikler sunan 11. Nesil Intel® Core™ işlemcili Exper Action, her zaman gerçek bir üretkenliğe, yaratıcılığa ve eğlenceye hazırdır. Güçlü ekran kartları sayesinde daha gerçekçi renkler, canlı fotoğraflar, etkileyici görsel efektler ile üretkenlik artık çok daha eğlenceli.

  Ve Çok Daha Fazla Yenilikçi Özellik Yalnızca Windows 11'li Exper Action'da

  OneDrive ile depolamada tasarruf

  Exper Action Bilgisayarınız ile dosyaları OneDrive'a kaydedin ve disk alanını doldurmadan bu dosyalara bilgisayarınızdaki diğer dosyalar gibi erişin. İsteğe bağlı dosyaları indirin veya çevrimdışı her zaman kullanılabilir olmasını istediğiniz dosyaları seçin

  Tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma

  Kötü amaçlı uygulamalara, WannaCry ve diğer fidye yazılımı saldırıları gibi tüm tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak tarayıp korumanızı sağlayan Windows 10'lu bilgisayarınız ile güvende olmanızı sağlayan güvenlik özelliklerinin rahatını yaşayın.

  Tüm Zorlu Testlerden Geçti

  Exper Ailesinin temel değeri hayatınızı kolaylaştıran, sağlam ve güvenilir ürünleri sizlere sunmaktır. Bilgisayarınızla mükemmel bir deneyim yaşamanız için; ısınma, performans, uyumluluk, kararlılık gibi pek çok testten geçtikten sonra ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

  Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı