Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Exper Tria G22

  Yeni Nesil Masaüstü Bilgisayar Sadece Bir Ekranda Güçlü Bilgisayar Deneyimi

  Sadece ekrandan oluşan estetik ve fonksiyonel bilgisayar serisi Exper Tria ile tanışın. Klasik masaüstü bilgisayarları gibi harici bir kasaya ihtiyaç duymadan üst seviyede performansı Exper Tria ailesinde deneyimleyin. Intel işlemcili 21,5” hepsi bir arada bilgisayar Tria G22 serisi klavye-fare seti ile sizlere sunuluyor.

  Kompakt Tasarım

  İdeal Hepsi Bir arada Bilgisayar.

  Bulunduğu ortamda az yer kaplayan ve kablo karmaşasını ortadan kaldıran Tria G22 serisinde1920 x 1080 piksel Full HD Ekran, Intel İşlemcisi ve ergonomik tasarımıyla beklentilerinizden daha fazlasını elde edin. Onlarca özelliği kompakt yapısıyla bir arada sunan Exper Tria G22 serisinde kullanım alışkanlığınıza göre ekranınızı öne ve arkaya 90 derece dönme açısıyla kullanabilirsiniz.

  Gerekli Herşey

  Çok Amaçlı Kullanım Fonksiyonel Donanım

  Masaüstü bilgisayar konforundan vazgeçmeyip trendleri takip etmek isteyenler için yüksek performans ve stili aynı ekranda buluşturan Exper Tria G22 ofis ve ev kullanımı için idealdir. Estetik tasarımı ergonomik donanım özellikleriyle birleştiren Tria G22, kart okuyucusundan kapaklı web kamerasına, mikrofon dâhili hoparlör ve DVD yazıcıya kadar ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri bir arada sunuyor.

  Windows 10 Deneyimi

  Yeni İşletim Sistemiyle Daha Güçlü

  Her mekanda şık bir görünüme sahip Exper Tria G22, Windows 10 İşletim Sistemi ile güçlü verimlilik özelliklerine sahip olmanın yanı sıra eğlence amaçlı kullanım için de çok uygundur.

  Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı