Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Monitörler

  Farklı çözünürlükler, ince hafif ve estetik görüntüsü ile isteğinize göre ekran çözümleri

  Farklı ekran çözünürlüklerine ve ekran boyutlarına sahip Exper monitörler evinizde, ofisinizde şıklığı ve ergonomik yapısı ile bilgisayarınızın en göz dolduran tamamlayıcısıdır.

  Zararlı mavi ışık spektrumunun yoğunluğunu azaltan LED teknolojisine sahip Exper monitörler size maksimum konfor ortamı sağlamayı amaçlar. 16.7M yüksek kaliteli imaj renkleri ve multimedya özellikleri keyfinize hizmet eder.

  Vesa standartlı Exper monitör duvara monte edebilir ya da vesa desteği olan mini pc gibi ürünler ile uyumluluk ve kullanım kolaylığı sunar. Ofisinizde, bulunduğunuz kurumda ya da evinizde günlük işleriniz için daha kullanışlı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Ergonomik tasarımı ve akıllı kontrol ara yüzleri sayesinde kolay seçimle ekran ayarlarını hızlıca yaparsınız. Herhangi bir ayar yapılmadığında otomatik olarak optimum ayarlar yapılacaktır. EnergyStar belgesiyle enerji verimliliği, enerjide tasarruf ve çevrenin korunmasına katkı sağlayan Exper monitörler, maliyetleri azaltıcı bir etkiye sahiptir.

  18, 5''

  19.5''

  21.5''

  Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı