Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Exper Flex

  Tehditleri azaltan donanım tabanlı özellikler ile güvendesiniz

  7. Nesil Intel® Core™ işlemcili Flex bilgisayarınız etkin güvenlik yazılımınızın korumasını güçlendiren donanım düzeyinde güvenlik özellikleri sunar. Tehditleri azaltan donanım tabanlı özellikler ile bilgisayarınızı kullanırken güvenli bir bilgisayar ortamında çalıştığınızı hissedersiniz.

  Flex Bilgisayarlar işlerinize değer katar

  Flex serisi, ofisinizde ya da kurumunuzda kullanacağınız yüksek performanslı bilgisayarlardan küçük şık mini bilgisayarlara kadar çeşitli bilgisayarlar için tasarlanmış Intel işlemciler ile güçlendirilmiş bir seridir. 7. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemci ailesi ile üretilen Flex serisi ürünler işlerinize önemli bir değer sunar ve başarınız için mükemmel bir yatırımdır.

  64GB

  64GB DDR3 667MHz masaüstü pc ram

  4,8 GHz

  4,8GHz Intel Core i7 processor

  %100

  Up to 100% faster flash storage

  Yepyeni bir deneyim, Yepyeni bir performans

  7. Nesil Intel® Core™ işlemcili bilgisayarınız mükemmel deneyimlere olanak tanıyan yeni ve geliştirilmiş birçok özelliğe sahiptir. Intel® Turbo Boost 2.0 Teknolojisi ile işlemci inanılmaz bir hıza ulaşır. Intel® Hyper-Threading Teknolojisi, her işlemci çekirdeğinin aynı anda iki görevde birden çalışmasına olanak tanıyarak daha iyi çoklu görev yürütme sağlar, bilgisayarınızdaki iş akışını hızlandırır ve daha kısa sürede daha fazla iş üretmenize olanak verir. Güçlü bileşenlerden NVIDIA® GeForce® ekran kartı, GeForce® Experience™ ile tartışılmaz güvenlik ve devamlılık sunarken entegre grafiklere göre 3 kat daha hızlı performansı oluşturur. Süper hızlı web taramanın yanı sıra inanılmaz fotoğraf ve video düzenlemek çok daha keyifli hale gelir.

  Tüm Zorlu Testlerden Geçti

  Exper Ailesinin temel değeri hayatınızı kolaylaştıran, sağlam ve güvenilir ürünleri sizlere sunmaktır. Bilgisayarınızla mükemmel bir deneyim yaşamanız için; ısınma, performans, uyumluluk, kararlılık gibi pek çok testten geçtikten sonra ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

  Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı