Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Oyuncular için Oyuncular Tarafından Tasarlandı

  Exper Xcellerator Gaming serisinin yeni üyesi masaüstü bilgisayar performansına sahip M5X dizüstü oyun bilgisayarı, oyun tutkunları için geliştirildi. Oyuncuların beklentilerini karşılamak üzere tasarlanan Xcellerator M5X, sınırsız dijital yaratıcılığa ulaşarak eşsiz performans talep eden oyuncular için mükemmel bir güç merkezi olan 7. Nesil Intel® Core™  i7 masaüstü pc işlemcisi ve önceki nesillere göre performans artışı sağlayan NVIDIA® GEFORCE® GTX™ 1060 6GB GDDR5 128 bit ve NVIDIA® GEFORCE® GTX™ 1070 8GB GDDR5 128 bit ekran kartı ile güçlendirildi.

  Yüksek Hızlı Bellek ve Depolama Alanı!

  Xcellerator M5X bellek miktarı 64GB'a kadar arttırılıp, standart 16GB’tır. Bu yüksek belleğin bir kısmını M5X’in RAM Disk özelliği ile 20 kat yüksek veri hızı için kullanabilirsiniz. SATA ve SSD kullanımı ile sağlanan yüksek depolama kapasitesine sahip Xcellerator M5X gaming bilgisayarınızda RAM’e daha fazla veri atılmasına olanak veren 64 GB'a kadar bellek alanı ile performans arttırıldı. Bu artış ile oyun esnasında ortaya çıkacak ısı, hem işlemci hem ekran kartı için çift kanallı soğutma sistemi ile minimize edildi. Fan kontrol tuşu ile fan performansı arttırılarak sağlanan ekstra soğutmanın yanı sıra fanlar turbo moda alındığında ortam sıcaklığının ortalama 15 derece düştüğü yapılan testlerle kanıtlandı.

  Performans, Ergonomik ve Şık Tasarım ile Birleştirildi

  Yüksek performansda kesintisiz oyun keyfi için 8 hücreli 5225mAH batarya kapasitesi ve düşük güç tüketimi ile sessiz, ergonomik ve şık tasarım birleştirilerek tasarlandı. Xcellerator M5X en iyisini isteyen oyuncuların beğenisine sunuldu.

  Hassas İşitme Detayları

  Xcellerator Gaming M5X Dizüstü PC’de Sabre Hifi ile zenginleştirilmiş işitme performansı ve hassas işitme detayları ile tüm sesler daha net algılanır.
  Sound Blaster'lı Xcellerator Gaming M5X Dizüstü PC, Sabre Hifi DAC (Digital Analog Converter) ve 32bit/384kHz yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle müzik CD’lerindekinden 16 kat daha fazla detay duymayı, yüksek kaliteli kulaklıklardan daha yüksek performans almayı sağlıyor.

  Tüm Uygulamalara Hükmedin!

  Xcellerator M5X, iki adet M.2 SATA yuvası ile RAID desteği sunmaktadır. Yüksek performanslı SSD sürücüsü oyunların 4 kat daha hızlı yüklenmesini sağlar. Save’leriniz 6 kat hızlı yazılır ve harita değişirken ya da yeni bölüm yüklenirken daha az beklersiniz. Oyunlarda bulunan belirli sistem dosyaları işletim sistemi klasörlerine kopyalanır. Oyun ve işletim sistemi farklı sürücülerde kurulu olduğunda SSD’den tam performans alınamaz. Xcellerator’da ise standart olarak, işletim sistemi de SSD sürücüye kurulur. Bu sayede Xcellerator Q5V’nin tüm bileşenlerinden maksimum verim ve performans alınır.

  Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı