Exper dünyasında arama yap.

Site içi arama yapmak için lütfen kelime yazınız

  Oyuncular tarafından tasarlandı!

  Intel® Core™ İşlemci ve Windows® 10'lu Exper Xcellerator Gaming Serisi Masaüstü Bilgisayarlar ile muhteşem eğlencenin sırrını çözmeye, dünyanın en gelişmiş oyun GPU mimarisine sahip GeForce GTX 10 serisi grafik kartlarının gücü ile kabiliyetlerinizi oyun dünyasına göstermeye hazır mısınız? Oyuncular tarafından tasarlanan Xcellerator modellerinde performansın mükemmelleştiğini göreceksiniz.
    

  Exper Xcellerator Gaming PC

  Eğlenceye ve heyecana hazır olun

  8. Nesil Intel Core™ İşlemcili Xcellerator Masaüstü Bilgisayarları heyecan verici deneyimleri, özellikleri ile kategorisinde çıtayı yükseltir. Olağanüstü oyun deneyimleri, kişisel kusursuz oyun deneyiminizin ötesine geçerek tüm oyun topluluğunuza ulaşır. Canlı yayınlar ya da efsanevi anların kaydı, düzenlenmesi ve gönderilmesi yoluyla bu deneyimlerin paylaşılması kolaylaşır.
  En iyi performansınızı sergilemek için en üst düzey oyun deneyimini elde etmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan 8. Nesil Intel Core™ i7 işlemcili Xcellerator Gaming Bilgisayarlarından birini mutlaka denemelisiniz.

  Güce Hükmedin

  Oyun tutkunları için geliştirildi

  Exper Xcellerator Gaming serisi masaüstü bilgisayarlar oyun tutkunlarının beklentilerini karşılamak üzere geliştirildi. En yeni 8. ve 7. Nesil Intel Core™ i7 işlemciler ile üretilen bilgisayarınız sahip olduğu teknolojiler ile üretkenliğinizin artmasına yardımcı olacak gücü ve yanıt hızını sunar. Thunderbolt™ 3 teknolojisi, ışık hızında veri aktarımıyla mükemmel bir oyun performansı elde etmenizi, 360 derece videoları kusursuz bir şekilde düzenleyip paylaşmanızı sağlar.

  Mükemmel oyun deneyimlerini yaşayın

  Oyunun sınırlarını aşın

  Exper Xcellerator Gaming Masaüstü Bilgisayarlar ısınma, performans, uyumluluk, kararlılık gibi pek çok testten geçerek üretilir. Xcellerator ile en yeni en zorlu oyunlarda kabiliyetinizi herkese gösterebileceğiniz en iyi ikili olurken sınırları aşmak size mükemmel bir deneyim yaşatır.    Başarılı
  Başarıyla tamamlandı
  Uyarı
  Bir uyarı ile karşılaşıldı
  Hata
  Bir hata ile karşılaşıldı